Akce a eventy

Hledáte místo pro uspořádání konference, firemního večírku, oslavy narozenin nebo třeba svatby? Přesně na tyto akce nabízíme náš sál s terasou, ze které máte ten nejlepší výhled na jedinečné okolí Žernoseckého jezera. Nabízíme kompletní cateringové služby, dle představ a přání klienta.

Hledáte místo pro menší rodinnou oslavu, uzavřenou společnost přátel nebo firemní akci od večírku po školení?Nabízíme Vám naši konferenční místnost, která disponuje kapacitou cca 15 až 40 osob v závislosti na uspořádání stolů. 

Místost můžeme vyzdobit pro slavnostní hostinu, nebo můžete mít vedle svého posezení soukromý raut. Stejně tak je možné využít dataprojektor s ozvučením a dotykovou tabulí pro promítání fotek a videí na rodinné oslavě, nebo k prezentaci pro Vaše kolegy a obchodní partnery na firemní akci. Při „školním“ uspořádání je možné místnost využít i pro školení Vašich zaměstnanců nebo zákazníků.

Pro více informací pište na recepce@marinalabe.cz nebo volejte na + 420 774 510 477.

Možnosti doprovodného programu

Plavba solární lodí

K zpestření vašeho programu vám nabízíme možnost pronájmu solární lodi s kapitánem.

Společnost Richarda Genzera

Nabízíme vám jedinečnou možnost účasti Richarda Genzera přímo na vaši akci. Slavný český herec se vám zaručeně postará o skvělou zábavu, na jeho návštěvu jen tak nezapomenete. 

Degustace Radobýl

Ochutnejte vína v jedinečném prostředí vinařství Pod Radobýlem. V rámci prohlídky moderního vinařského domu budete seznámeni s používanou technologií a způsobem výroby vína. Návštěvu lze za vhodného počasí rozšířit o procházku vinohradem ke kapličce a zvonici.

Sestavení Vaší akce na klíč od GOEVENTUM

Nechcete mít žádné starosti s programem vaší akce u nás? Přenechte vše na eventové agentuře, která se vám postará o program od začátku až do konce. Společně pro vás umíme naplánovat jakoukoliv akci od firemního školení, teambuildingu, rodinné oslavy až po svatbu.

Degustace Žernoseky

Před vlastní degustací je možné v závislosti na provozní situaci ve sklepním hospodářství organizovaně navštívit historické sklepy s výkladem o historii Žernoseckého vinařství.